Regulamin Messy Play

  • przez

Witamy Was serdecznie i cieszymy się bardzo, że zainteresowaliście się zajęciami „Brudaski – Messy Play” organizowanymi przez Mesiaki.pl.

Aby w pełni skorzystać z naszych zajęć, prosimy o uważne przeczytanie poniższych informacji:

– Wydarzenie jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy (lub siedzących samodzielnie) do 5 lat. Z doświadczenia wiemy, że starsze rodzeństwo też nie narzeka na nudę.

– Kiedy powinniśmy przybyć na miejsce?

Najlepiej pojawić się u nas około 5 minut przed godziną rozpoczęcia zajęć. Lista obecności będzie uporządkowana alfabetycznie według nazwisk rodziców / opiekunów, należy ją podpisać, aby potwierdzić, że zapoznaliście się z naszym regulaminem.

– W co się ubrać?

Najlepiej, jeśli przyjdziecie w ubraniach, których nie będzie Wam szkoda zniszczyć. Dobrym pomysłem będzie przeznaczenie jednej zmiany ubrań specjalnie na nasze zajęcia. Mimo, że nasze farby i materiały są nietoksyczne, a producenci określają je jako spieralne, jednak z doświadczenia wiemy, że na ubraniach mogą pozostać plamy. Nie polecamy przynosić przebrań ani odświętnych strojów – krępują one ruchy dziecka w zabawie i mogą się zniszczyć.

– Prosimy zabrać ze sobą ręcznik do wytarcia, foliową torbę na mokre ubrania i ubrania na przebranie, aby dziecko mogło wrócić do domu czyste i suche. Dorosły też może potrzebować ubrań na przebranie, w szczególności skarpetek – mocno zachęcamy do pełnego zaangażowania się rodziców/opiekunów w przeżycia dzieci.

– Do sali wchodzimy bez butów, najlepszym rozwiązaniem jest noszenie podczas zajęć obuwia „basenowego” (np. crocs’ów) lub skarpetek antypoślizgowych.

– Dzieci podczas zajęć powinny być ubrane.  Pieluszki do pływania są dobrym pomysłem, jeśli dziecko lubi dużo siedzieć w wodzie.

– Około 10 minut przed końcem sesji dostarczymy miski z ciepłą wodą do umycia maluchów; możecie z niej skorzystać, kiedy będziecie gotowi.

– Jak wyglądają zajęcia?

Jak sama nazwa wskazuje – messy play czyli brudna zabawa to czas bezkarnego poznawania i doświadczania różnych substancji bez martwienia się o bałagan – Twoje dziecko może, a nawet powinno porządnie się u nas upaćkać. 🙂

My zapewniamy szereg stanowisk z różnymi substancjami i narzędziami do poznawania i eksperymentowania. Będzie to między innymi piasek, woda, farba, ryż, makaron, kisiel, lód, ciastolina, balsam dla dzieci, płatki owsiane, warzywa, owoce i wiele innych. Nie wszystkie substancje są jadalne, jednak wszystkie są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci.

Na naszych zajęciach to dzieci – pod nadzorem rodziców / opiekunów – decydują, czym chcą się zająć, co oznacza, że ​​możecie doświadczać i poznawać dane stanowiska we własnym tempie, jednak rodzic/opiekun musi pozostać z dziećmi przez cały czas. Rodzic/opiekun jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo dziecka. 

Jeśli Twoje dziecko nie brało wcześniej udziału w „brudnej” zabawie, lepiej zacząć od czynności, które są mu znane (tj. Malowanie farbami, zabawa ciastoliną), zanim przejdziesz do mokrej, bardziej „brudnej” zabawy. Niektóre dzieci od samego początku uwielbiają duży bałagan. Niektóre bardzo często zmieniają stanowiska, inne mają swoje ulubione miejsca na całą sesję – to, czym się bawicie zależy wyłącznie od Was!

Uprzejmie prosimy jednak o w miarę możliwości równomierne korzystanie ze stanowisk, tak aby dzieci mogły swobodnie się bawić bez przepychania.

Na naszych zajęciach jest odtwarzana muzyka. Jeśli Twoje dziecko jest wrażliwe na hałas, zalecamy zabranie słuchawek ochronnych.

Uśmiechaj się do kamery! Z pewnością chcesz uwiecznić na zdjęciach i filmach świetną zabawę swojego dziecka, prosimy jednak – bądź pełen szacunku i rób zdjęcia tylko swojemu dziecku (dzieciom). Zachęcamy do publikowania waszych zdjęć na naszej stronie na Facebooku. My również będziemy uwieczniać momenty świetnej zabawy na zdjęciach i filmach, które będą publikowane na naszym FB, miejcie więc oczy szeroko otwarte i gotowe na wspomnienia.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko było fotografowane lub filmowane.

• Jeśli zauważysz jakąkolwiek wylaną wodę, która może stanowić zagrożenie, daj nam znać, abyśmy mogli to usunąć. Podłoga może stać się bardzo śliska, dlatego należy zachować ostrożność.

• Prosimy, aby dzieci nie biegały po sali.

• Niektóre stanowiska zawierają mniejsze przedmioty, dlatego uważaj, aby Twoje dzieci nie wkładały tych przedmiotów do buzi.

• Gorące napoje nie są dozwolone w obszarze zabawy.

• Prosimy nie mieszać materiałów z różnych stanowisk ani nie wylewać materiałów poza ich tace.

Z Mesiakami zabawa nigdy się nie kończy! Organizujemy również imprezy prywatne, takie jak urodziny, imprezy okolicznościowe, przedszkolne, szkolne, firmowe, festiwale oraz zajęcia kreatywne dla dzieci starszych.

Podekscytowani?

Jesteśmy pewni, że będziecie się świetnie bawić i nie możemy się doczekać spotkania z wami wszystkimi. Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt na FB lub e-mail na adres messartmd@gmail.com. W międzyczasie odwiedźcie naszą stronę na Facebooku. Jeśli masz znajomych i przyjaciół, którzy chcieliby pobawić się z nami, możesz podzielić się z nimi informacją o naszych zajęciach!

Alergie: Wszystkie materiały są wyraźnie oznakowane na wypadek, gdyby Twoje dziecko cierpiało na jakąś alergię. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące naszych materiałów lub działań.

Zwroty: Niestety, ze względu na koszty wynajmu, przygotowania i koszty materiałów, płatność nie podlega zwrotowi.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć organizowanych przez Mesiaki.pl jest najważniejsze. Twoje dziecko (dzieci) pozostaje pod Twoja odpowiedzialnością podczas zajęć, imprez i przyjęć i musi być nadzorowane przez cały czas (jeśli opuszczasz pokój z jakiegokolwiek powodu, zabierz dziecko ze sobą).

Uprzejmie prosimy, aby nie brać udziału w zajęciach, jeśli dziecko cierpi na chorobę zakaźną.

Chociaż staramy się usuwać wszystkie rozlania, gdy tylko się pojawią, niektóre materiały mogą powodować, że nawierzchnia staje się śliska, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności i niebieganie. Najlepszym rozwiązaniem jest noszenie podczas zajęć obuwia „basenowego” (np. crocs’ów) lub skarpetek antypoślizgowych.

Wszystkie materiały są przygotowane ze świadomością, że należy się nimi bawić pod nadzorem rodzica / opiekuna. 

Dziękujemy za pomoc w unikaniu niepotrzebnego / celowego wylewania materiałów poza ich bezpośrednie obszary zabaw, aby wszyscy mogli cieszyć się tym doświadczeniem.

Mesiaki.pl nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za rzeczy, w tym za poplamione lub uszkodzone ubrania. Pamiętaj, że farba może pozostawić plamy.

Materiały użyte w zajęciach Mesiaki.pl pochodzą od zaufanych dostawców / sprzedawców detalicznych / znanych supermarketów. Prosimy upewnić się, że ​​rodzice i opiekunowie nadzorują dzieci podczas ich zabawy. Chociaż wszystkie stosowane przez nas materiały są nietoksyczne, i zdajemy sobie sprawę, że dziecko poznaje świat w dużej mierze przez wkładanie wszystkiego do buzi, jednak w miarę możliwości prosimy, aby rodzice/opiekunowie delikatnie sygnalizowali dzieciom, aby powstrzymywały się od spożywania dostępnych materiałów.

Ze względu na opłaty za wynajem, koszty i czas przygotowania, sprzątania i jednorazowość wielu materiałów, płatność nie podlega zwrotowi.

Poinformuj nas najszybciej, jak to możliwe, jeśli nie możesz wziąć udziału w zarezerwowanej sesji.

Anulowanie: Mesiaki.pl zastrzega sobie prawo do anulowania sesji bez zwrotu kosztów w okolicznościach od nas niezależnych (tj. niesprzyjające warunki pogodowe, zamknięcie obiektu, choroba) – dołożymy wszelkich starań, aby zaległe sesje nadrobić. Jeśli nie będziemy w stanie zaoferować sesji zastępczej, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Zgoda na zdjęcia: Podczas zajęć będą robione zdjęcia i krótkie filmy. Materiał ten może być wykorzystywany na stronie internetowej i stronach Facebooka w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko było na zdjęciach, skontaktuj się z nami przed zajęciami.

Podpisanie listy obecności wiąże się z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

Bardzo prosimy o rozpowszechnianie informacji o naszych zajęciach – możliwość prowadzenia ich zależy od ilości chętnych. Zabierzcie przyjaciół z dziećmi – razem zawsze jest weselej.

Czekamy na Was 🙂